توس بورس

اجاره انواع ماشین های لوکس به چه شکل است؟ - توس بورس

  • تاریخ : 15th آوریل 2023
  • موضوع : 3
  • بازدید :
  • نظرات : بدون نظر

اجاره خودرو به طور کلی چند بخش تقسیم میشه که بخش های اصلی اون بدون راننده و راننده هستند. اون چیزی که از رنت خودرو برداشت میشه معمولا اجاره بدون راننده ماشین هاست. اما برای خودرو های لوکس، بخش با راننده هم خیلی جدی و مهم هستش چون تجارت ها بیزینس های زیادی هستند که کلا تمرکز خودشون رو روی این بخش از خدمات اجاره ماشین قرار دادند. دلیل اون هم دردسر کمتر و شسته رفته بودن بیشتر این خدمات هستش. خوب طبیعتا سود خوبی هم برای شرکت های ارائه کننده این خدمات داره و اصولا افرادی هم که از این نوع خدمات بهره می برند، خیلی موضوعات مالی براشون مطرح نیست و کیفیت خدماتی که دریافت می کنند براشون مهمه

خب گفتیم اجاره ماشین چند بخش داره! بخش دیگه ای برای اجاره ماشین در نظر گرفته میشه ماشین عروس ها هستند که این هم سبکی قدیمی و رایج در زمینه اجاره ماشین هستش.

اجاره ماشین با راننده

وقتی درباره اجاره ماشین لوکس صحبت می کنیم باید حتما بخشی رو تحت عنوان ماشین های با راننده مطرح کنیم چون بخش زیادی از سرویس هایی که با ماشین های لوکس انجام میشه با راننده هستند.

 

خدماتی که در اجاره ماشین با راننده انجام میشه:

ترانسفر تشریفاتی

ترانسفر فرودگاهی

با راننده لوکس داخل شهری

با راننده مسافرت

هستند. راننده های حرفه ای و مجربی برای انجام این نوع سرویس های اجاره ماشین در نظر گرفته میشه که با توجه به نوع کارشون باید، بتونند به چند زبان خارجی صحبت بکنند، لباس و ظاهر مناسب داشته باشند، برخورد و سبک صحبت کردن این راننده ها با مشتری، بسیار در سطح بندی اون ها موثر هستش و در واقع می تونیم بگیم، راننده ها تاثیر گذار ترین عامل در این نوع اجاره ماشین لوکس هستند.

 

انواع ماشین های لوکس اجاره ای کدوم هستند؟

ماشین های زیادی هستند که شرکت های اجاره خودرو به عنوان ماشین لوکس برای اجاره در نظر می گیرند ولی خودرو هایی هم وجود دارند که معمولا توی تمام مراکز اجاره خودرو بصورت جدی بهشون توجه می شه. ( بوق )

چند مورد از این ماشین ها شامل موارد زیر هستند:

بنز s500

بنز s500 پر طرفدار ترین لوکس اجاره ای در کشور ما محسوب میشه و تمامی شرکت هایی که ادعای اجاره ماشین لوکس رو داشته باشند، می بایست این خودرو رو حتما برای اجاره توی ویترینشون داشته باشند.

جنسیس سدان

یکی دیگه از لوکس های تشریفاتی که مورد پسند مشتریان اجاره خودرو هستش جنسیس سدان هستش که بسیار خودرو با کلاس و شکیلیه

قیمت اجاره این اتومبیل، خب به مراتب پایین تر بنز هستش.

هیوندای سنتتیال

سنتتیال یا سنتنیال هم محصول دیگه ای از شرکت هیونداست که در بخش ماشین های تشریفاتی از اون استفاده میشه

ظاهری بسیار لوکس و محکمی داره و در کل نزدیک به جنسیس سدان هستش.

بنز کلاس e و c

بنز های دیگه در کلاس های e و c هم ماشینن های خوبی در زمینه تشریفات هستند و استقبال مناسبی از اون ها میشه.

بنز e350

بنز e250

بنز c200

و …

همه از این دست خودرو ها هستند.

علاوه بر این موارد خودرو تویوتا لند کروز هم ماشین بسیار مهمی برای شاسی بلند سواران محسوب میشه و توی زمینه تشریفات هم طرفدارای خودش رو داره.

https://medium.com/@atlasrentcar777/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%B3-e17d5915a927

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.